FORCE ONE získava medzigalaktické uznanie

Published: 29.04.2021 | Updated: 02.02.2024

Nastal čas omladenia a obnovy po tom, čo medzigalaktický vírus zdevastoval galaxie, a okolo najsilnejšej plynovej klincovačky, aký bol kedy videný, nastal nový rozruch. 

FORCE ONE, klincovačka z planéty Zem, sa dostala do vonkajších galaxií, kde pomáha mnohým obyvateľom planéty.  

Jeden muž z planéty na vonkajšom okraji galaxie používal FORCE ONE na nový elektrický systém v ich rodinnom dome po tom, čo ich zasiahla mohutná piesočná búrka. Luke opísal plynovú klincovačku ako "najefektívnejší nástroj, aký kedy použil". Napriek neustálemu piesku a prachu vo vzduchu to výkonnosť systému FORCE ONE nijako neovplyvnilo. Nerezový sieťový filter poskytoval najúčinnejšiu ochranu pred prachom a schopnosť vystreľovať 2,8 klinca za sekundu umožnila mladému Lukovi dokončiť všetky jeho stropné inštalácie na farme v priebehu niekoľkých dní. 

Ale to nie je všetko, komentáre a recenzie prichádzajú z celej galaxie. Jeden zákazník, ktorý chcel zostať v anonymite, zanechal túto recenziu:

Keď bol požiadaný o ďalšiu spätnú väzbu, uviedol, že vďaka nízkej hmotnosti nástroja, ktorý váži len 3,67 kg, dokázal aj vo veku 900 rokov dokončiť nové inštalácie osvetlenia, ako aj nainštalovať niekoľko nových tréningových tyčí vo svojom dome. Poznamenal, že hoci žije v skromnom dome v bažinách, chcel použiť upevňovacie prvky a nástroje najvyššej kvality na bezpečnú a spoľahlivú inštaláciu.

Kým však ľudia doma opravujú svoje domy, svetelné roky za galaxiou nie sú také pokojné a objavujú sa správy, že temná strana vytvorila stroj, ktorý dokáže zničiť planétu v priebehu niekoľkých sekúnd. Keďže sa planéty snažia chrániť, jedna z nich sa rozhodla vybudovať elektromagnetické silové pole na ochranu svojich obyvateľov. Po tom, čo sa dozvedeli o nastreľovacej pištoli FORCE ONE, rozhodli sa použiť tento nástroj na zostrojenie svojho štítu. V kombinácii s množstvom príslušenstva, ktoré im pomáha s elektrickými inštaláciami, dokázali rýchlo postaviť masívnu konštrukciu a dokázali sa ochrániť pred temnou stranou. 

Keď opúšťame tento príbeh, šíria sa správy o rastúcej sile temných strán a rastú obavy, že sa do ich vlastníctva dostala zbraň na klince FORCE ONE. Povstalci sa vydávajú na misiu nájsť tento chýbajúci nástroj, pretože majú podozrenie, že sa používa na pomoc pri budovaní niečoho, čo sa nazýva Smrť... Hviezda...

Viac informácií o nástroji FORCE ONE nájdete na tomto odkaze --