Zákaznícky servis

Po-Pi 8:00 - 16:30 hod

+421 917 192 506

Kontakt

Spoločnosť CELO

global

CELO je rodinná spoločnosť zameraná na dizajn a výrobu skrutiek a upevňovacích prvkov, ktorá je lídrom v oblasti poskytovania špičkových produktov, inovatívnych riešení a personalizovaných služieb.

Spoločnosť CELO, ktorá bola založená v roku 1963 v Barcelone, rozšírila svoju prítomnosť a rozšírila svoje služby prostredníctvom strategických akvizícií a stálych investícií a stala sa globálnou skupinou schopnou ponúknuť širokú škálu inovatívnych produktov, rozvojovú pomoc, poradenstvo v oblasti predaja, logistické znalosti a technickú podporu zákazníkom po celom svete.

Skupina sa skladá z dvoch obchodných jednotiek: CELO Industrial Fasteners sa špecializuje na priemyselné odvetvie v rôznych oblastiach, ako napríklad automobilový priemysel, spotrebná elektronika, domáce spotrebiče, elektrotechnický alebo zdravotnícky priemysel. Spoločnosť Celo-Apolo Construction Fasteners sa špecializuje na oblasť stavebníctva vrátane súvisiacich činností ako sú inštalatérske, elektrotechnické, drevené a kovové tesárstvo, izolácia, strešné krytiny a fasády.

Naším cieľom je vyvíjať a vyrábať inovatívne, vysokokvalitné produkty, ktoré prinášajú významnú pridanú hodnotu požiadavkám na upevnenie a montáž našich zákazníkov. Okrem toho sa zameriavame na vývoj výrobkov, ktoré prispievajú k "zníženiu nákladov na inštaláciu a montáž".

S viac ako 20 000 metrov štvorcových výrobných zariadení, ktoré zabezpečujú výrobnú kapacitu viac ako 14 miliónov skrutiek denne a 1 milión injekčných plastových zátok, spoločnosť vyrába všetko od štandardných produktov špecifických pre zákazníka až po prispôsobené špeciálne spojovacie materiály, ktoré zabezpečujú splnenie potrieb klienta. Použitím najmodernejšej technológie tvarovania za studena (až do piatich fáz tvarovania), vysoko výkonných a presných valcovacích strojov na závity, vnútorných vytvrdzovacích pecí a zinkovej lamelovej lakovacej linky, najmodernejšej technológie inteligentnej kontroly (laserové a optické) a EDI riešení zabezpečujeme kvalitu našich produktov a služieb.

Naše závody na skrutky sú umiestnené v Španielsku (5 000 m2), v Číne (7 500 m2) a v USA (6 800 m2), zatiaľ čo továreň na vstrekovanie plastov v Nemecku.

Štyri továrne, sedem logistických centier a obchodné zastúpenia vo viac ako 13 krajinách nám umožňujú zabezpečiť technické a logistické požiadavky našich zákazníkov.

V súčasnosti skupina zamestnáva viac ako 380 odborníkov od inžinierov až po obchodných zástupcov, ktorí poskytujú najvyššiu kvalitu služieb svojim zákazníkom po celom svete.

Celo Hungaria Kft. od roku 2007 ako člen spoločnosti Grupo CELO dodáva výrobky CELO, Apolo a Apolo MEA do Maďarska, Rumunska, Slovenska a Českej republiky. Od tej chvíle profitujú naši zákazníci z troch silných značiek (Apolo, Apolo-MEA, CELO), ktorých kľúčovou odbornosťou sú vývoj a výroba upevňovacích, spojovacích a kotviacich systémov. Naši zákazníci využívajú prednosti španielskej skúsenosti a vedomosti, nemeckej presnosti a dôslednosti. Naši vývojári v Španielsku (Castellar del Valles - Barcelona) a v Nemecku (Aichach) paracujú na optimalizácii existujúcich výrobkov a na vývoji nových, ktorí uspokujujú a prekonajú stále rastúce požiadavky trhu. „Made in Germany” je celosvetovo uznávaný štandard. Tento štandard je ústredným mottom spoločnosti Apolo MEA.

Published: 26.03.2021