Knihy, ktoré by ste si nemali nechať ujsť pri príležitosti Svetového dňa knihy 2021

Published: 15.04.2021 | Updated: 22.08.2023

Pri príležitosti Svetového dňa knihy sme sa našich kolegov opýtali, aké najzaujímavejšie knihy čítali v súvislosti so stavebníctvom a priemyslom. Nižšie sa nám ich podarilo rozdeliť do 3 tém: Stavebníctvo, Zlepšovanie podnikania a Udržateľná budúcnosť.

V roku 2020 zasiahla pandémia koronavírusu všetky oblasti sveta, čo viedlo k uzavretiu hraníc a ekonomík krajín a malo vplyv na mnohé medzinárodné a miestne podniky. V súvislosti s otvorením ekonomík v roku 2021 vieme, aké je to dôležité pre podniky, ktoré chcú napredovať a rásť.

Dúfame, že vám nižšie uvedené knihy poskytnú informácie, ktoré vám pomôžu pochopiť, ako toto odvetvie funguje, alebo vám poskytnú nápady, ako zlepšiť budúcnosť vášho podnikania alebo kariéry.

Stavebníctvo

Vďaka viac ako 50 rokom práce v stavebníctve chápeme, že riadenie času a zdrojov patrí medzi najväčšie výzvy, ktorým naši zákazníci čelia. Vám aj tieto knihy poskytnú niekoľko informácií o tom, ako môžete ušetriť čas a peniaze.

Zlepšenia v oblasti podnikania

V spoločnosti CELO venujeme pozornosť detailom: Na malých veciach záleží. Preto veríme, že rast a zlepšenie vášho podnikania sa dá zlepšiť rozvíjaním vášho myslenia, aby ste v rámci stavebného a montážneho priemyslu odvádzali čo najlepšiu prácu. Umožní vám to vykonať efektívne a trvalé zmeny vo vašom podnikaní. Tu sú 3 z kníh, ktoré pomohli niektorým našim kolegom:

Udržateľná budúcnosť

Trvalá udržateľnosť je v roku 2021 aktuálnou témou a mnohí naši zákazníci prechádzajú na energeticky efektívnejší spôsob práce a zameriavajú sa na obnoviteľné zdroje energie. Z tohto dôvodu sme vyvinuli najväčší sortiment upevňovacích prvkov pre izolácie, ktoré pomáhajú zlepšiť energetickú účinnosť vašich domov a budov. V kanceláriách CELO po celom svete pracuje mnoho bojovníkov za udržateľnosť a tu sú niektoré z kníh, ktoré ich inšpirovali.

Dúfame, že ste v našom zozname kníh na rok 2021 našli niečo inšpiratívne. Ak chcete byť informovaní o ďalších novinkách a informáciách, nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho newslettera nižšie.