CELO predstavuje svoju novú značku

Published: 01.01.1970 | Updated: 01.02.2024

Významná spoločnosť APOLO v oblasti nosných a upevňovacích systémov, vedúca spoločnosť Apolo MEA v upevňovacích a kotviacich produktov a výrobca špičkových skrutiek CELO sa združujú pod záštitou jednej značky na posilnenie medzinárodného rastu v stavebníctve a v oblasti profesionálnej inštalácie. Vďaka tejto fúzii majú distribútori a inštalatéri výhodu jednej značky, ktorá zjednodušuje vyhľadávanie produktov rovnakej kategórie v oboch divíziách a digitálnych vyhľadávacích nástrojoch na domácom a medzinárodnom trhu.

Celofixings logo

CELO, Apolo a Apolo MEA sú teraz silnejšie. Spolu s novou značkou CELO Fixings sa zdieľanie hodnôt a cieľov zaväzuje k väčšej internacionalizácii, väčšej blízkosti k zákazníkom a väčšiemu využívaniu digitálnych nástrojov. Nová značka je moderná a ponúka jednoduchú vizualizáciu, jasnosť dizajnu a silný odkaz.

CELO vie, že malé veci sú všade, od najväčších budov až po najmenšie upevnenia, od najjednoduchších až po najsofistikovanejšie. Náš svet je tvorený malými kúskami, ktoré sú súčasťou niečoho väčšieho.

Spoločnosť CELO vie, aké je to dôležité a preto ako špecialista sa postará o každý diel od dizajnu až po montáž a poskytuje najnovšie technológie a inovácie.

Táto nová vizuálna tvorba bola základom pre nové firemné video prezentujúce CELO ako globálnu a inovatívnu spoločnosť, odrážajúc našu schopnosť pracovať s ohľadom na detaily a s cieľom poskytnúť našim klientom odbornosť vo všetkých oblastiach, kde pôsobíme.

Podľa vyššie uvedených skutočností preto CELO je hrdý na zavedenie svojej novej značky:

Firma%20Digital_Celo_RGB_2.png

Naša nová firemná identita značky sa bude používať na rôznych materiáloch, komunikačných a propagačných nástrojoch pre off-line a on-line, ktoré predstavujú identitu CELO od digitálneho sveta až po tradičné médiá, ako sú oficiálne dokumenty, veľtrhy, propagačné akcie, nástroje podpory predaja ... a postupne sa bude implantovať na mieste predaja, na obaloch a iných etiketách, ktoré sú v súčasnosti na trhu.

Tvorba inovatívnych produktov a služieb, ktoré znižujú čas a náklady na inštaláciu, bolo vždy dôležitým faktorom spoločnosti CELO. Toto nám pomohlo prijať odvážne strategické a klientsky orientované rozhodnutia, aby sme sa mohli stať vedúcou spoločnosťou v oblasti upevňovacej a spojovacej techniky. S našou novou značkou v spoločnosti CELO sme vstúpili na vyššiu úroveň, a začíname novú kapitolu v našej histórii.

CELO Marketing

slovakia@celo.com