Riešenia pre našich partnerov

V CELO vieme, že jednou z najväčších výziev pre našich partnerov je schopnosť dokončiť projekty načas pri zachovaní najvyšších štandardov. To znamená, že na projektoch sa musí pracovať efektívnejšie a hospodárnejšie a musia sa používať kvalitné materiály, ktoré spĺňajú bezpečnostné normy. Naším poslaním je pomôcť podnikom dosiahnuť tento cieľ. S odbornými znalosťami a poskytovaním personalizovaného poradenstva podporujeme každého nášho zákazníka podľa jeho jedinečných potrieb.

Pomôcky a kalkulátory

Profesionálna podpora

Nechajte si poradiť od odborníkov, ako pokračovať vo svojom projekte. Ak nie ste si istí, ktoré upevnenie by bolo najlepšou voľbou, kontaktujte náš tím odborníkov, ktorí vám pomôžu nájsť optimálne riešenie.

Sekcia na stiahnutie na našej webovej stránke poskytuje všetky technické a bezpečnostné informácie o našich produktoch, ako sú technické dokumenty (ETA), vyhlásenia o parametroch (DoP), karty bezpečnostných údajov a certifikáty kvality.

Náš technický tím je vždy pripravený vám pomôcť, keď to potrebujete. Poskytujú personalizovanú pomoc pri riešení  technických otázok a pokynoch na inštaláciu.

Odberateľom našich newsletterov posielame užitočné informácie o našich produktoch a službách. Ak chcete byť informovaní o novinkách, prihláste sa na odber noviniek!

Produkty na zvýšenie účinnosti

Naše produkty preukázateľne zlepšujú efektivitu práce používateľov a zabezpečia aby boli projekty dokončené včas. Navyše tieto produkty majú veľký vplyv na vaše náklady na pracovnú silu, vďaka čomu sú celkové náklady na prácu ekonomickejšie.

BTS skrutky do betónu

Náš priamy upevňovací systém BTS umožňuje priame a rýchle upevnenie do pevných stavebných materiálov, napr. do betónu. Ideálna voľba na upevnenie ťažkých predmetov, odolné voči korózii.

Priame upevnenia

Naša plynová klincovačka FORCE ONE je dvakrát rýchlejšia na priame upevnenie bez predvŕtania, ako priemerná akumulátorová klincovačka a dodáva sa so širokým sortimentom príslušenstva.

Chemické kotvy

U nás nájdete široký sortiment odolných a spoľahlivých chemických kotiev (vrátane kotiev s certifikáciou ETA), ktoré podporujú montáž ťažkých predmetov v mnohých aplikáciach.

Sme tu, aby sme podporili našich klientov v každom kroku procesu, tými najlepšími a najnovšími informáciami, ktoré potrebujú na dokončenie projektov načas a nákladovo najefektívnejším spôsobom. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.