Riešenia pre distribútorov

Vieme, že každý distribútor je jedinečný, preto ku každému individuálne pristupujeme. Či už ide o informácie o produktoch a technickú podporu, displejové stojany produktov alebo materiály potrebné na vytvorenie kampane, podporíme vás, aby sme vám pomohli rásť. 

Naši distribútori

Pick & Mix

Naše displejové stojany Pick 'n' Mix sú dokonalým riešením na splnenie individuálnych potrieb. Vaši zákazníci môžu dostať presne to, čo chcú, bez toho, aby sa museli pýtať, čo urobia s nepotrebnými súčiastkami.

Online prostriedky

Ak chcete vytvoriť viackanálovú komunikáciu medzi distribučnými centrami a internetovým obchodom, môžeme vám pomôcť vytvoriť online prostriedky, ako sú bannery a obrázky webových stránok. 

Displejové stojany produktov na mieru

Chcete vyplniť prázdne miesta alebo chcete dať svojmu displeju iný vzhľad? Potom nám dajte vedieť! Môžeme spolupracovať, aby sme vám poskytli taký displejový stojan produktov, na ktorý môžete byť hrdí.

Tlačiteľné materiály

Katalógy, letáky, plagáty – to všetko sú skvelé spôsoby, ako informovať svojich zákazníkov o produktoch, ktoré predávate, ako aj poskytnúť ďalšie informácie o tom, ako produkty fungujú a ako ich správne používať. 

Informácie o produkte

Technická podpora

Náš technický tím je Vám k dispozícii, kedykoľvek to potrebujete. Poskytujeme personalizovanú pomoc pri riešení vašich technických otázok.

Na stiahnutie

Poskytujeme na stiahnutie náš katalóg produktov a letáky, ako aj technické dokumenty (ETA), vyhlásenia o parametroch (DoP), karty bezpečnostných údajov a certifikáty kvality. 

Inštalačné videá

Majú vaši zákazníci otázky týkajúce sa montáže? Na našom YouTube kanáli nájdete množstvo videí o našich produktoch a ich správnom použití. 

Podpora z pozadia

Pre bezproblémový používateľský zážitok poskytuje CELO asistenciu v back office, aby vaše platby a databázy boli čo najaktuálnejšie.

Informačné kanály produktov

Synchronizujte/stiahnite si naše najpresnejšie a najaktuálnejšie informácie o produktoch priamo do vašej databázy, aby ste mohli rýchlo odpovedať na otázky vašich zákazníkov. 

EDI - Elektronická výmena dát

Náš ľahko použiteľný a efektívny systém elektronického prenosu dát (EDI) znamená, že môžete jednoducho spravovať svoje objednávky, nie je potrebné zaznamenávanie na papieri. 

Môžete sa na nás spoľahnúť, podporujeme našich predajcov na každom kroku. Chceme zabezpečiť, aby ste vedeli ponúkať produkty, ktoré vyhovujú potrebám zákazníka, a tiež chceme maximalizovať a zvýšiť váš obchodný potenciál. Ak by ste sa chceli stať našim predajným partnerom alebo potrebujete akékoľvek informácie, neváhajte nás kontaktovať.