Riešenia pre profesionálnych inštalatérov

PODPORA PRI KAŽDOM KROKU

Chceme poskytnúť najlepší používateľský zážitok pre všetkých profesionálov, ktorí inštalujú naše produkty, takže sa na našu pomoc môžete spoľahnúť na každom kroku.

CELO distribúcia

Chcete si zakúpiť naše výrobky? Nájdite najbližšieho distribútora pomocou našej mapy. Stačí pridať svoju polohu a vybrať distribútora, ktorý vám najviac vyhovuje.

Technická podpora

Náš technický tím je Vám k dispozícii, kedykoľvek to potrebujete. Poskytujeme personalizovanú pomoc pri riešení vašich technických otázok, poskytujeme pokyny na inštaláciu, alebo vám pomôžeme nájsť optimálne riešenie. 

Informácie o produkte

Všetky informácie vrátane technických detailov, výhod produktu a obrázkov nájdete na stránke produktu.

Na stiahnutie

Stiahnite si katalóg všetkých produktov, technické dokumenty (ETA), vyhlásenie o parametroch (DoP), karty bezpečnostných údajov a certifikáty kvality. 

Inštalačné videá

Na našom YouTube kanáli nájdete množstvo videí o našich produktoch, ktoré demonštrujú inštaláciu a možnosti aplikácie. Ideálny zdroj, ak hľadáte rýchle, informatívne odpovede.

Ušetrite čas a peniaze

Ušetrite čas a peniaze

Vieme, že odborníci pracujú pod tlakom, a preto boli naše inovatívne produkty navrhnuté tak, aby vyhovovali ich potrebám. Naša široká škála produktov, od najmenšej skrutky až po plynovú klincovačku, slúži na zlepšenie ich účinnosti.

Priame upevnenia

Naša plynová klincovačka FORCE ONE je dvakrát rýchlejšia na priame upevnenie bez predvŕtania, ako priemerná akumulátorová klincovačka.

BTS skrutky do betónu

BTS skrutky do betónu umožňujú priame a rýchle upevnenie. Ľahko sa inštalujú, dajú sa dokonca upevniť ručným skrutkovačom!

Príchytky Abranyl®

Pomocou 1 príchytky je možné upevniť až 3 rôzne priemery rúr! Nylonové príchytky Abranyl® sa rýchlo inštalujú - stačí zatlačiť trubicu a upevnenie je hotové!

Sme tu, aby sme podporovali našich klientov na každom kroku. Chceme sa uistiť, že nájdete správne produkty, ktoré potrebujete na efektívnu a jednoduchú realizáciu svojich projektov. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať alebo navštívte našu stránku s často kladenými otázkami.